Autorzy

Redaktor naczelny Travel Magazine. Dziennikarz, autor książek podróżniczych. Od ponad 20 lat w podróży, od dwóch dekad utrzymuje się z pisania.

Ze Słowenią związany od 2011 roku. Prowadzi blog SlovVine.com wybrany Winiarskim Blogiem Roku 2019 magazynu "Czas Wina". Jego teksty o Słowenii ukazały się na łamach Tygodnika Powszechnego, Tygodnika Przegląd i Czasu Wina.

Travel Magazine to kreatywny i kulturalny magazyn o świecie. Podróżowanie jest jedną z form opowiadania.

Dziennikarka, autorka książki Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar. Pisze o podróżach i sztuce, prowadzi wywiady m.in. dla miesięcznika Zwierciadło i portalu Wp.pl

Przez długie lata pracował jako kierownik działu "Kraj" w serwisie Wp.pl. Później postawił na fotografię. Dziś przemierza świat robiąc zdjęcia dla agencji fotograficznych i gazet.

Psycholog, psychoterapeuta par i małżeństw oraz psychoterapeuta rodzinny. Od 2009 r. pracuje w zorganizowanym przez nią zespole psychoterapeutycznym: BYĆ W HARMONII w Warszawie.

Karolina Rychter - filozofka. Bada związki literatury i filozofii. Zajmuje się też pisaniem o winie i kulinariach.

Doktor historii, psychoterapeuta. Autorka książki Starożytna Grecja od kuchni.

Dziennikarka i podróżniczka. Meksyk stał się jej drugim domem. W Playa del Carmen prowadzi Polskie Biuro Podróży MEKSYKANKA. Zafascynowana archeologią i motoryzacją.

Dziennikarka i współautorka bestsellerowej serii z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem. Interesuje się psychologią społeczną, socjologią, seksualnością. Lubi Bałkany.